KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178740
nr 1217 8740
Tippan Nordén
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Par, "Mar Eld", signerad. Olja på duk, 19x24 cm
Tippan Nordén, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:26:44
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr